به مین مهمان خوشامد می گویم  
 

فرهنگستان

خانه اميد
بايگانی
نامه رسان
 
 

عمليات اميد(دکتر ها حتما بخوانند)

 
۱۳۸٢/۳/۱۳

بانزدیک شدن آغاز عملیات امید لاله و لادن امروز(چهار شنبه ۱۱ ژوئن) کنفرانس مطبوعاتی خواهند داشت. متن انگلیسی را اینجا بخوانید. پس از انجام کنفرانس اگر خبر مهمی بود اینجا گزارش خواهد شد.

***************************************************************
خبر جدید: با کارت های اعتباری هم می توانید به جراحی لاله و لادن کمک کنید. لازم به توضیح است این کمک ها مستقیما به بیمارستان رافلز پرداخت می شود. اینجا

***************************************************************
سلام دوستان عزيز. خبر جدید از بی بی سی
شايد بعضيها هنوز يادشان باشد که فرهگستان با انتشار نوشته هايی در مورد لاله و لادن٬ (صفحه ۱۸ را ببینید)دو قلوهای به هم چسبيده ايرانی اغاز شد. داستان دو قلوهای به هم چسبيده از روزی که در سنين کودکی با نامشان اشنا شدم در وجود من زيسته است و در شعر و خيال نيز هرگز از انها غافل نبوده ام. در اولين روزهای شروع اين بلاگ که هنوز دسترستی به فونت فارسی نداشتم نوشته هايی که در مورد لاله ولادن نوشتم به زبان انگليسی بود و با نهايت شگفتی هيچ عکس العملی را بر نيانگيخت. من به اين دو انسان دوست داشتنی به ديده دو زندانی می نگرم که هرگز اميد خود را برای ازادی از دست نداده اند. يادتان هست اگر يک وبلاگ نويس برای چند روز کوتاه بازداشت می شد چگونه قرار از دستمان می رفت و تومار امضا می کرديم و کمک جمع می کنيم که در پرتيراژترين روزنانه های جهان براي ازاديشان درد نامه بنويسيم؟ از خانواده هايشان حمايت کنيم٬ و صدايشان را به تمام دنيا برسانيم؟

لاله و لادن ۲۸ سال تمام زندانی هم بوده اند؛ در تمام لحظه های اين ۲۸ سال به اميدی ازادی زنده مانده اند. اکنون که بيمارستان رافلز سنگاپور استين همت بالا زده و برای ازدی آنها اقدام کرده است٬ ما چه کمکی می توانيم بکنيم؟‌ شما عزيزان وبلاگ نويس شايد کمک مالی چندانی نتوانيد بکنيد٬ اما با دادن لينک به اين مطلب و نوشته های مشابه که به لينکشان را در اينجا قرار می دهم شايد بتوانيد کمک افراد خير را به لاله ولادن برسانيد.
به اميد روزی که اين دو خواهر را دست در دست همسرانشان و فرزندانشان ببينيم.
بيمارستان رافلز سنگاپور
کمکهای مالی
فرم ارسال کمکهای مالی
گزارشهای تکميلی
بازهم گزارش
و اطلاعات بيشتر
روزنامه انتخاب صفحه ۹ (حوادت)

Farhang
 

 
آرم

.: کتابشناسی و تاريخ ادبيات فرهنگستان .:.

.: خلوت دیدار .:.


.: بيرنگ .:.

.: بيرنگ سابق .:.