عمليات اميد(دکتر ها حتما بخوانند)

بانزدیک شدن آغاز عملیات امید لاله و لادن امروز(چهار شنبه ۱۱ ژوئن) کنفرانس مطبوعاتی خواهند داشت. متن انگلیسی را اینجا بخوانید. پس از انجام کنفرانس اگر خبر مهمی بود اینجا گزارش خواهد شد.

***************************************************************
خبر جدید: با کارت های اعتباری هم می توانید به جراحی لاله و لادن کمک کنید. لازم به توضیح است این کمک ها مستقیما به بیمارستان رافلز پرداخت می شود. اینجا

***************************************************************
سلام دوستان عزيز. خبر جدید از بی بی سی
شايد بعضيها هنوز يادشان باشد که فرهگستان با انتشار نوشته هايی در مورد لاله و لادن٬ (صفحه ۱۸ را ببینید)دو قلوهای به هم چسبيده ايرانی اغاز شد. داستان دو قلوهای به هم چسبيده از روزی که در سنين کودکی با نامشان اشنا شدم در وجود من زيسته است و در شعر و خيال نيز هرگز از انها غافل نبوده ام. در اولين روزهای شروع اين بلاگ که هنوز دسترستی به فونت فارسی نداشتم نوشته هايی که در مورد لاله ولادن نوشتم به زبان انگليسی بود و با نهايت شگفتی هيچ عکس العملی را بر نيانگيخت. من به اين دو انسان دوست داشتنی به ديده دو زندانی می نگرم که هرگز اميد خود را برای ازادی از دست نداده اند. يادتان هست اگر يک وبلاگ نويس برای چند روز کوتاه بازداشت می شد چگونه قرار از دستمان می رفت و تومار امضا می کرديم و کمک جمع می کنيم که در پرتيراژترين روزنانه های جهان براي ازاديشان درد نامه بنويسيم؟ از خانواده هايشان حمايت کنيم٬ و صدايشان را به تمام دنيا برسانيم؟

لاله و لادن ۲۸ سال تمام زندانی هم بوده اند؛ در تمام لحظه های اين ۲۸ سال به اميدی ازادی زنده مانده اند. اکنون که بيمارستان رافلز سنگاپور استين همت بالا زده و برای ازدی آنها اقدام کرده است٬ ما چه کمکی می توانيم بکنيم؟‌ شما عزيزان وبلاگ نويس شايد کمک مالی چندانی نتوانيد بکنيد٬ اما با دادن لينک به اين مطلب و نوشته های مشابه که به لينکشان را در اينجا قرار می دهم شايد بتوانيد کمک افراد خير را به لاله ولادن برسانيد.
به اميد روزی که اين دو خواهر را دست در دست همسرانشان و فرزندانشان ببينيم.
بيمارستان رافلز سنگاپور
کمکهای مالی
فرم ارسال کمکهای مالی
گزارشهای تکميلی
بازهم گزارش
و اطلاعات بيشتر
روزنامه انتخاب صفحه ۹ (حوادت)

/ 13 نظر / 11 بازدید
نمایش نظرات قبلی
جلیل صفر بیگی

سلام ! بلاگت خبری شده! يه خورده نرخ شعرش رو بالا ببر! در ضمن اينطرفا ... ؟ قربانت!

abolfazl

با عرض سلام و احترام: صفای قلب و باطنت برايم بس ارزشمند است...شديد به دعايت نيازمندم...

سعيدي راد

سلام. نميدونستم که خارج از کشور تشريف دارين!.. البته حالا که ميدونم هم فرقی نکرد... شما قرار بود يه روز خودتو بهم معرفی کنی يادت هست؟

الهام

سلام...چه خوبه همه مثل شما خير باشند..اتفاقا ايندو موجود دوست داشتنی در محله ما زندگی می کنند ..از نزديک ديدمشان..و مصاحبه ها که با همه سختی زندگی راضی بودند..اميد وارم هر چه زودتر آزاد!شوند...ياد يک روح د ردو کالبد می افتم..موفق و در پناه حق...بهاری باشيد...يه بار ديگه هم می گم..از شعر کاخ چشمان خيلی خوشم می آد...

مسلم فدائي

با سلام. خدمت فرهنگ عزيز. از حسن نظر جنابعالی ممنون. آدرس را بفرمائيد تا تقديم شود. ايميل من هم اين آدرس زيری است همfadaei_m@yahoo.com به هر يك از اين دو آدرس بفرستي فرقي نميكند(مهم اينه كه پاستوريزه باشه!) قربانت تا بعد.

هادی

سلام. ما هم خوشحاليم که اينا ميخوان جدا شن.( اصولا با هر نوع جدايی موافقم. دوری و دوستی ديجه. نه؟!)

رضا

سلام. من رضا هستم. از همون اولا که لاله و لادن رو نوشتین، اینا رو میخون. اما اولین باره که دارم کامنت می ذارم. مطالبتون خیلی قشنگن، مخصوصا این "کاخ چشمان تو" و "مصاحبه با خدا". موفق باشین. رضای خودتون. (فکر کنم شناختین. نه؟)

ارووس

چه طاقتی داشتن اینا! من که عمرا بتونم تحمل کنم يکی ۲۸ سال بهم بچسبه! اميدورم عمل موفقيت اميز باشه..

ارووس

يه چيزی کيميا در همین رابطه نوشته بود، فکر کردم شاید براتون جالب باشه: صحبت از جدايی لاله و لادن بعد از ۲۸ سال ، کيميا را به این فکر انداخت که ای کاش جراح ماهری نیز یافت می شد که تکلیف جدایی دین از سیاست در ایران را روشن می کرد ... اگر اين دو از هم جدا شوند ان دو هم نیــــــــــز !!! -------http://kija.persianblog.ir/