گرايش به معنويت در هاليود!

اخيرا مدونا ستاره بلند آوازه هالی ود برای شرکت در مراسم عرفانی يهوديان در کباله خوانی( يک متن صوفيانه يهودی)به اورشليم رفته بود. هرچند در آيين يهود بيگانگان نمی توانند به اين دين روی آورنداما مدونا همسری يهودی اختيار کرده است و اخيرا در نمايشهايی برای تبليغ به نفع يهوديت شرکت داشته است. مايلکل جکسون هم از ستاره هم عهد و هم سن و سال خويش عقب نمانده و مدعی است که مسلمان شده است. اين هم لينک يک آواز جديد از آلبوم به سوی نور مايکل جاکسون. عنوان آواز هم،thanks to Allah است.

 

اين هم از آواز جديد مايکل جکسون. 

 by Michael Jackson from his Album - "Towards
The Light".
Is he converting to ISLAM? 

اگر لينک کار نکرد به اين آدرس برويد.
http://www.to.ma/dl/Micheal_Jackson_Gives_Thanks_To_Allah.mp3<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

Do you believe this song is from Micheal Jackson?

 

 

/ 7 نظر / 25 بازدید
نگاه

من فقط ميتونم بگم شوکه شدم با شنيدن اين آهنگ ! هنوز هم تو شوکم !

Farhang

من هم در حال شوک هستم هنوز

مژگان بانو

سلام همسايه. چون از اين جناب که اهنگ جديدش را نوشته ايد خوشم نميآيد بر روی لينک هم کليکی حرام نکردم. اما درباره سوالتان اين همان داستان تکراری است. موفق و مويد باشيد.

شقایق

حالا که اين جناب مسلمون شده ما بايد بريم چی بشيم؟ !!!!!!!!!!!!!!!!! عصبانی ام

نگاه

سلام . من در مورد اين موضوع خيلی از بچه ها پرسيدم . ميگن که قبلا در تلويزيون يه چند تا فان ازش نشون دادند که مسلمان بودند و حتی صداشون هم شبيه اون بوده . بعد هم به نظر خيلی بعيد مياد مسلمون شده باشه و آهنگ هم بيرون بده اما صداش در رسانه های معتبر در نياد نه ؟

zinat

سلام دوست عزيز/ وبلاك زيبا ی داريد/ اميد هميشه برای هم دوستانی خوبی باشيم / زينت

ghazal

سلام با انگليسی جوری؟ واسه من نامه بده ممنون موفق باشی